יתרונות רכישה מכונות יד שניה תעשייתיות

תעשיות רבות מתלבטות אם להשקיע חלק נכבד מהתקציב שלהם ברכישת מכונות יד ראשונה או לחסוך בתקציב ובעלויות משמעותית ולרכוש מכונות יד שניה. במאמר זה נסקור את ההבדלים בין  מכונות יד ראשנה לשנייה, יתרונות מכונות יד שנייה וכיצד מבצעים רכישה חכמה של מכונות יד שנייה.

הבדלים בין מכונות יד ראשונה לשנייה

כאשר תעשייה מחליטה לרכוש מכונות היא עובדת על פי התקציב העומד לראשותה. בנוסף היא חייבת לקחת פרמטרים נוספים בחשבון כגון: סוג התעשייה, גודל כוח האדם שעובד אצלה, מספר המכונות הדרוש לה, מספר המכירות השבועיות שלה.

ישנם הבדלים בין מכונות יד ראשונה ליד שניה. מכונות יד ראשונה הן מכונות חדשות שלא היו בשימוש כלל, לעומת זאת מכונות יד שניה הן מכונות שהיו כבר בשימוש לפחות מספר פעמים. כמו כן השוני הוא מבחינת המחיר, העלות של מכונות יד ראשונה היא גבוהה, לעומת זאת העלות של מכונות יד שניה היא היא נמוכה באופן משמעותי.

 

יתרונות מכונות יד שנייה

על פי הרושם הראשוני יכול להיות שנרצה לרכוש מכונה יד ראשונה חדשה לעסק, אבל כאשר אנחנו ניגשים לקנות מכונות לעסק, ראשית יש להסתכל על התקציב העומד לראשותנו והכמות שאנו צריכים לרכוש. שנית לעיתים מספיק להסתפק ברכישת מכונת יד שנייה בין אם מדובר במכונת CNC יד שנייה או מחרטה יד שניה מקצועית לעסק. שלישית יש לבחון פרמטרים נוספים, כגון: ביצועי המכונות, משך זמן אחראיות על המכונות, סוג היצרן, שירות תיקונים ועוד.

אחד היתרונות ברכישת מכונת יד שניה הוא חיסכון בעלויות. מדובר על הוזלה של מאוד שקלים למכונה אחת. כאשר מדובר על מספר מכונות ההוזלה יכולה להגיע לאלפי שקלים. יתרון נוסף הוא באמצעות חיסכון ברכישת המכונה נוכל להרשות לעצמינו לקנות עוד מכונה או להעסיק עוד כוח אדם וכך נוכל להגדיל את התפוקה וההספק שלנו.

 

כיצד מבצעים רכישה של מכונות יד שניה?

כאשר אנחנו רוכשים מכונה יד שניה אחד הפרמטרים החשובים שאנחנו צריכים לבדוק הוא סוג היצרן של המכונות. מומלץ לרכוש מכונות יד שנייה ממקום מקצועי שמוכר מכונות רק מיצרנים אמינים ומוכרים. כמו כן כדאי לבדוק אם המקום מספק גם שירותי תיקון במידת הצורך ומה העלויות שלו. בנוסף לזה רצוי לעשות מספר בדיקות ולבחון את גודל המכונה, ההספק שלה, מספר שנים שהיא בשימוש ועוד.

 

לסיכום:

כאשר אנחנו רוכשים מכונה יד שניה אנחנו צריכים לקחת בחשבון מספר פרמטרים, כגון: סוג היצרן, הספק המכונה, מספר שנים שהיא בשימוש והתקציב העומד לראשותנו. בהרבה מקרים נגיע למסקנה שמכונה יד שנייה היא הרבה יותר משתלמת לעסק ממכונה יד ראשונה ונותנת לנו את אותה הספק ותפוקה. חברת א.ל.מ גרופ מספקת מכונות יד שנייה ומכונות cnc  תוך ליווי אמין ומקצועי של הלקוח.

You might also enjoy

Laminate Floor Care

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quae dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium.

דילוג לתוכן